16.-17.07.2016 päevade pressiteade

Rogosi mõis on päevade päralt!

  1. ja 17. Juulil on Rogosi mõis täis vahvaid inimesi ja tegevusi, nimelt toimuvad siis Rogosi mõisas juba teist korda Poola kultuuripäevad ja võrkpallipäev ning juba 13 korda unustatud mõisate päevad. Tegevusi jätkub kogu perele, nii hingele kui kehale. Kõigele lisaks veel lihtsalt omaette olemine, aja kulgemise ja mõisa köögis valmistatud maitsva kohaliku toidu nautimine.

Rogosi mõis on õnnelik mõis sest ajaloo keeristes on siia toodud ja siia jäänud kõike, mis on seda omanäolist ja ainulaadset mõisa rikastanud väga hea energiaga. See on koht, kus aeg peatub!

Tule sinagi ja saa sellest osa! Kui soovid end unustada unustatud mõisasse, siis kasuta selleks meie soodsat majutuspaketti: http://www.rogosi.ee/majutuspakett-unusta-end-unustustatud-moisasse/

Kui soovid nautida aja peatumist poolapärase võtmes, siis kava leiad siit: http://www.rogosi.ee/poola-kultuuripaevad-2016/

Kui soovid lihtsalt osaleda võrkpallipäeval ja toetada tublide Ruusmäe noorte ettevõtmist, siis ole 17. Juulil, hiljemalt kell 12.00, spordiväljakul kohal.

Kohalikele, kes on kantud Haanja valla elanike registrisse, on kogu nali tasuta. Ära jäta võimalust kasutamata ja jäta jälg oma kodukoha ajalukku! Mine tea, äkki siis 400 aasta pärast tähistatakse Ruusmäe kultuuripäevi kui midagi väga olulist selle koha jaoks.  Oma kodukoha ajalugu loome me ju ise!

Päevade ettevalmistamise ja läbiviimise eest kannavad hoolt Lilywhite OÜ, Narva Poola Klubi Polonez, Ruusmäe Noorteklubi ja võrkpallitreener Marko Mett.

Eelmise aasta Poola Kultuuripäevadest saad juba kohe osa võtta, kui vaatad videod: https://www.youtube.com/watch?v=_Xx4jy6bw94 , aga sel aastal on kõik palju põnevam!